Приветствую Вас Гость на нашем сайте Наруто-фан | RSS


Главная     Регистрация     Вход

Наш опрос
Самая могущественная деревня
Всего ответов: 1548Главная » Фанфики » Эротика

Дорога в рай.
Статус: В процессе
Жанр: Любовь
Описание:
Написано українською мовою.
Персонажи:
Всі з аніме Наруто. Особливо Саске і Сакура.
Что-то от автора: Фанфік буду викладати по частинах. Дуже прошу писати коментарі. Мені ,вдійсності, важлива ваша думка
Текст фанфика
Глава1
Вже була пізня ніч, коли Саске вийшов з резиденції Хокаге. Тсунаде заставила надати повний звіт про виконану роботу. Під роботою малася на увазі місія по знищенню Орочімару. В неї цей план визрів зразу як Какаші розповів про цікавість зміїного саніна до Саске. І після довгих умовлянь молодший Учіха все ж погодився. Було лише дві умови з його сторони – повне надання інформації про Акацкі, а саме про Ітачі і невтручання у його помсту після знищення Орочімару.
Скільки всього було пережито за ці роки?.. На папері залишаться лише факти. Ніяких емоцій, лише холодний розрахунок і чітке виконання задуманого.
Раніше Саске думав, що найважче йому було розпрощатися з Сакурою і Наруто, потім, що пережити ці всі роки на сторожі біля Орочімару. Та лише коли він убив брата і довго плакав над його холодним тілом, прийшло розуміння, що найважче буде жити далі, знаючи – тепер ти єдиний Учіха у цілому світі.
Розмова з Цунаде дуже виснажила молодого чоловіка, тому він збирався прийняти душ і лягти поспати. Завтра мала відбутися тяжка розмова з друзями, хоча Хокаге обіцяла допомогти і все їм пояснити.
Таким порожнім і не привітним маєток Учіх ще не здавався ніколи. Саске відкрив двері ключем, який зберігався у Хокаге і зайшов. У будинок, крізь вікна світив місяць і цього світла було достатньо щоб освітити шлях до кімнати, та і кімнату теж. Зайшовши у середину він помітив, що не один. Біля вікна стояла струнка дівчина з розовим волоссям.
- Сакура? Що ти тут робиш?- в голосі було явне здивування.
- Просто хотіла першою тебе побачити – тихо відповіла дівчина.
- Ти давно знаєш?
- Декілька днів… - голос став ще тихший - Я ж учениця Цунаде. Зрозуміла, що чекають когось важливого, а при мені замовкають, або не називають імені. Ось і довелося підслухати.
Поки вони розмовляли Сакура запалила світло. В кімнаті був ідеальний порядок. Саске це помітив, та його погляд не оминув і саму куноічі. «Вона стала красунею» - подумав він. На ній була прозора блузка і коротка спідниця, що мала горизонтальний ряд ґудзиків посередині. Цей одяг не приховував ні струнких ніжок, ні тонкої талії, ні пишних грудей.
- І як ти сюди увійшла, хто тут прибрався? – Саске хотів здатися байдужим.
- Зробила дублікат ключа в Цунаде, довелося залізти у її стіл, - сором’язливо відповіла Сакура. - Хотіла зробити тобі приємне, от і по прибирала трохи у будинку.
- Дякую, - це прозвучало як проста ввічливість. – Давай я проведу тебе додому, вже пізно.
Та до дому Сакура явно не збиралася.
- Саске-кун, ти мені завжди подобався, - вона почала розстібати ґудзики на спідниці,- і мені хочеться вірити, що і я тобі не байдужа.
Спідниця полетіла на підлогу і оголила чудові ніжки. Тільки тепер Саске помітив, що на Сакурі не було ніякої білизни – ні ліфчика, ні трусиків. «Вона не помінялася. Не пройшло і 24 години з мого повернення, а уже клеїться знову. Треба щось робити, не буду ж я тут стояти як бовдур і дивитися на неї». Та робити нічого не довелося. Сакура довго не чекала і сама пішла в атаку, кинувшись Саске в обійми. Добре, що він стояв коло ліжка, бо вони обоє повалилися б на підлогу. «У мене вже давно не було жінки, а Сакура так апетитно виглядає. До того ж сама кидається на мене». Ввідчувши жіноче тіло, яке так міцно до нього притуляється, Саске перестав напружувати свій розум. Дівчина відчула дотик холодних долонь до свого живота.
- Мені здається, я завжди тебе любила. Я хотіла бути з тобою так давно, – капелька сльози скотилася їй по щоці.
Саске лагідно провів по щоці Харуно, потім нахилився і доторкнувся своїми губами до її пухлих губок. Це був ніжний і водночас глибокий поцілунок. Він розстібнув її блузку і зняв її. Повні груди поразили своєю округлістю .Він заключив їх в долоні, великими пальцями легенько потираючи соски. Тихий стогін дав йому знати, що в ній росте бажання. Від цього стогону його плоть почала рости: пристрасть розгорілася і в ньому.
Сакура відчула, як його пальці почали розгладжувати кругами шкіру – вздовж спини, вниз і знову в верх, щоб дотягтися до лиця. Хвилину він тримав її голову руками, а потім їх губи знову зустрілися. Сакура з готовністю відповідала на поцілунки. Рот Саске став гарячим і ніжним, піддаючись безмовному сигналу, вона розімкнула губи і їх язики сплелися в еротичному танці, кружляючи в світі вологою чуттєвості.
Задоволена в його обіймах, вона допомогла Саске звільнитися від одягу і сором’язливо, але впевнено стала пестити його у відповідь, гладячи його по спині і зжимаючи сідниці. Дихання перехопило, коли вона відчула коло бедра його вже напружений член.
- Сьогодні, - прошепотів Саске , - я покажу тобі дорогу у рай. Тобі нема чого боятися.
Губи сковзнули по ніжній шкірі, знайшли ямку на шиї, пройшлися по округлості плеча, спустилися в ложбинку між грудьми, нижче в долину плоского живота. Сакура знову застогнала. Всередині росло до болі бажання, яке могло вбити, якщо його не задовольнити. Вона пройшлася рукою по чорному волосі Саске, вигибаючись у відповідь його ласкам. Той гладив її м’які бедра, зовсім легенько нажимаючи між ними. І раптом Сакура відчула в середині пальці Учіхи. Чоловік методично почав рухав ними в середині дівчини. Обоє тяжко і здавлено дихали. Саске зрозумів, що не може більше чекати. Забравши руку, він підмяв Сакуру під себе і придавив до ліжка. Напружена зброя хотіла потонути в шовкових тенетах.
- Спочатку може бути трохи боляче, але через деякий час ти відчуєш задоволення. Головне розслабся, – Сакура ледь кивнула головою.
Він піднявся над нею і став входити в її лоно, одним різким випадом руйнуючи тонкий бар’єр, відділяючий дівчину від жінки. Сакура поморщилась від болі. Тоненька струйка крові потекла між бедрами. «Який сюрприз! Вона таки чекала мене».Лиш на мить затримавшись, Саске знову почав рухатись в ній. Тіло Сакури почало зводити його з розуму. Почало траплятися те, чого Саске більше всього боявся. Він втрачав контроль. Якщо хоч одна дівчина може так на нього впливати, це означає, що він слабкий.
- Саске-кун, мені боляче.
- Постарайся розслабитися, - була холодна відповідь.
«Я його кохаю і головне щоб йому було добре» - промайнуло у голові куноічі.
Не зважаючи на ще не відступивший біль Сакура почала обережно рухатися йому на зустріч. Товчки ставали все різкішими і поступово хвиля за хвилей почало наростати задоволення. Саске продовжував проникати в неї все далі і вона, спочатку несміло, а потім все відважніше, відповідала, піймавши ритм, зустрічними рухами стегон, приймаючи його в себе. Ще декілька випадів і вони двоє полетіли в рай. Цього Сакура чекала все життя. І задоволенню її не було меж.
¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬¬---¬------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Поступово в кімнату почало пробиватися проміння сонця. Воно освітило широке ліжко на якому спала молода жінка. Рожеве волосся розметалося на подушці. Біля неї лежав міцної статури чорноволосий чоловік.
- Саске-кун?! – жінка відкрила очі і сором’язливо усміхнулася. – Я подумала, що мені це наснилося.
Саске лиш злегка кивнув головою і потягнувся за пачкою цигарок, що лежала у кишені штанів. Підпаливши цигарку він з силою затягнувся і струсив попіл на підлогу.
- Ти давно куриш?- поцікавилася Сакура.
- Вже майже кинув. Просто деколи хочеться відчути смак нікотину на губах. Розкажи мені останні новини в Коносі. Хочу бути в курсі подій.
- З чого почати?
- З Наруто. – Сакуру не здивувало, що він не спитав першою про неї. Саске завжди ставився до неї з байдужістю.
- Місяць назад у них з Хінатою було весілля. Хіаші-сама довго не хотів давати добро на їхній шлюб, та почувши, що Цунаде збирається зробити Наруто шостим Хокаге, здався. Престижно мати зятя Хокаге. А два тижні по тому було велике свято оголошення намісника Цунаде. Але ж ти напевне чув про це?
- Так, доходили відголоски.
- То чому не поспішив з поверненням?
- А ти хотіла, щоб я свою колишню команду залишив по серед дороги і сказав прощавайте? Кожному з них треба було допомогти знайти своє місце у цьому світі.
«А він змінився» - промайнуло у голові Харуно . У голос сказала.
- Ти правий, я не подумала про це.
- Продовжуй далі.
- Про Наруто все.
- Тоді розповідай про всіх підряд.
- А кого ти пам’ятаєш?
- Ти розповідай, а там подивимося.
- Ну… Шикамару пам’ятаєш?
- Це той з тінями?
- Ага. У нього з Темарі вже двоє дітей. Дівчинка і хлопчик. Він працює в Академії, а ще проводить екзамени на чуніна.
- Темарі… - Саске злегка наморщив лоба – Це часом не сестра Гаари?
- Вона. А за Гаару , ти чув? – «А як я перемогла Сасорі? Так хочеться, щоб ти знав, що я теж змінилася і стала сильнішою»- була мовчазна розповідь.
- Так. І як ти убила Сасорі теж. Орочімару коли взнав цю історію сміявся, що може він зробив не правильний вибір і треба було тебе вибрати його наступним тілом… Тоді вперше за довгий час я щось почув про вас… Маленька Сакура стала сильною куноічі та умілим ніндзя-медиком, - вже з іронією у голосі добавив Саске.
«О! То він все знав,» - на губах Сакури заграла ледь помітна усмішка.
- Гаара теж одружений і вони з дружиною чекають першу дитину.
- Яка ж ненормальна вирішила поєднати з ним своє життя?
- Ти жорстокий. Мацурі була його ученицею. До того ж Гаара дуже змінився після тої битви з Наруто. Вони тепер як брати.
- Цікаво як Наруто по впливає на мене?- скоріше сам до себе, ніж до Сакури сказав брюнет.
Сакура спеціально пропустила це крізь вуха.
- Іно пам’ятаєш?- Учіха кивнув головою – Вона з Саєм. Живуть разом, а також працюють в одній команді з Какаші і Чоуджі.
- Сай – це той кого підіслали мене убити?
- Це все у минулому, - Сакура трохи знітилася згадуючи про той випадок, – сам він цього не хотів.
- Гаразд. Думаю поки що досить. Мені вже час йти до П’ятої, а ще треба прийняти душ. – Саске піднявся з ліжка і пішов у напрямку ванної кімнати. - Там і зустрінемося.
- А як на рахунок сьогоднішньої ночі? – у голосі Харуно прозвучала неприхована тривога.
- Якщо ти не хочеш нікому розповідати, то це твої справи. Ти мене знаєш – я мовчатиму. – Почулося уже з ванни. Саске давав їй зрозуміти, що розголошення було небажане.
Сакура так і хотіла. Вона надто довго переконувала своїх друзів, що Учіха вже у минулому, що вона сильна особистість і можливо з часом знайде своє кохання, та вийде заміж… Лише знайде гідного учениці Цунаде. Поспіхом одягнувшись жінка вийшла з маєтку і покрокувала до своєї квартири. П’ята сьогодні збирала невеликі збори і Сакура добре знала хто буде об’єктом обговорення на них. Треба було привести себе у порядок після бурної ночі. А ще прийдеться розігрувати, що вона здивована бачити Саске… «Може сльозу пустити при його появі і кинутися йому на груди? Та ні. Краще знепритомнію.» - Так думала ця молода жінка йдучи до свого житла.
Чтобы стать АНБУ этого раздела фанфиков нажмите сюда
Чтобы поблагодарить автора за предоставленный фанфик повысьте ему репутацию

Добавил: oldzynj | Время и дата создания: 09.02.2009, 02:13 | Имя: oldzynj
Просмотров: 2529 | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 1
30.07.2014 Спам
1. Кумико (Kumiko_Hatori)
Мне очень понравилось как ты раскрыла характер персонажей, особенно Учихи.
Если вчитываться то вполне все ясно. Для русских фанфик о том как прошло типа года после войны с акацки у всех свадьбы все женяться. И вот она приходит к нему и делиться тем что знает и учиха скажем так вне сюжетной линии.


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Регистрация | Вход


Форма входа
Логин:
Пароль:

Друзья сайта


Чтобы обменятся с нами баннерами перейдите в раздел Ссылки


Наруто-фан © Все права защищены. Своровано все, что можно ^_^ Сайт создан в системе uCoz