Приветствую Вас Гость на нашем сайте Наруто-фан | RSS


Главная     Регистрация     Вход

Наш опрос
Какой вы хотелибы иметь вид чакры?
Всего ответов: 1323



Главная » Фанфики » Эротика

Дорога в рай 2.
Статус: В процессе
Жанр: Любовь
Описание:
Саске повертається в Коноху після вбивства Ітачі. Що далі? Що терер стане сенсом його життя?
Персонажи:
Саске, Сакура, Наруто, ТенТен і багато інших.
Что-то от автора: Хочу коментарів.
Текст фанфика
Глава 2.
Коли всі повиходили з її кабінету, Цунаде присіла за свій стіл і почала згадувати «збори», які щойно закінчились. «Ну за галом все пройшло досить мило. Спочатку всі питали навіщо їх зібрали. Та коли я сказала, що розповім як прийде останній учасник зібрання, всі трохи заспокоїлися. Бідна Сакура знепритомніла коли побачила Саске. Добре що збоку стояв Какаші, а то гримнулася б на підлогу. Це трохи відволікло усіх і я встигла в швидкому темпі розповісти, що Саске був на місії і заради конспірації довелося нікому нічого не розповідати. Першим підійшов, звичайно, Узумакі. Обняв Саске і сказав, що в нього сьогодні один із щасливіших днів на світі. Дружина зранку повідомила йому що вагітна, та він і не сподівався, що сьогодні ще й повернеться його найкращий друг. Це дуже згладило напруження. Всі почали вітати Саске з поверненням і розпитувати як у нього справи. Лише Шикамару і Кіба були трохи незадоволені. На місії по повернені Саске, яку я вигадала для конспірації, ледь не загинули Чоджі і Акамару. Та останні ніби забули про це. Чоджі міцно потискав Учісі руку, а Акамару весело виляв хвостом коло них. Сай попросив вибачення за той інцидент з убивством, а Іно, тримаючи свого кавалера за руку, лиш сказала, що рада його поверненню. Хіната сором’язливо усміхалася, притискаючись до Наруто, який її обіймав і червоніла приймаючи поздоровлення, а Шино зразу ж почав філософствувати про дружбу і хороший кінець цієї місії. Гай і Лі розплакались один в одного на плечах, а Куренай сварила їх за те, що вони поводять себе недостойне. Потім Узумакі попросив у мене на сьогодні відгул і повів усіх розпити декілька пляшок саке. Сакура вибачилась, що не може піти з усіма, чергування у лікарні. Тай Шизуне, як завжди мене нікуди не відпустила. Робота. Робота. І ще раз робота. Ну що в світі за несправедливість. Усі веселяться, а я мушу працювати. От підівчу ще трохи Наруто і піду на пенсію, або хоча б візьму відпустку на декілька місяців. Поїду на море і цілий день лежатиму на пляжі, а у вечері заливатимуся саке».
З такими приємними думками П’ята Хокаге почала розбирати папки на своєму столі.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
В на пів освітленій кімнаті на ліжку лежала молода жінка. Її лице і живіт були притиснуті до перини, а сідниці при підняті у гору. Біля неї, на стільці, сидів чорноволосий чоловік і дивився на цю картину. Жінка була вдягнена у легке плаття, трусиків на ній уже не було.
- Це буде твоє покарання за запізнення, – не дуже голосно сказав він.
- Я вже раз приходила, та тебе не було у дома, - почала оправдовуватися Сакура.
- Підніми попку по вище. П’ята викликала мене, ще раз. Сказала, що тепер я буду викладати в Академії, вчити і розповідати дітям про різні техніки. Біля Орочімару я надивився такого, що і на два життя вистачить. Ось старійшини й вирішили, що про це «добро» я маю розповісти майбутнім шинобі. З часом почну і на місії ходити. – Саске почав гладити Харуно по сідницях, задираючи її плаття до талії.
- Саске-кун, мені соромно, - жалібно простогнала жінка у відповідь.
- Чому ж ти не звернула на мене уваги в кабінеті Цунаде, сьогодні зранку? – продовжував він розмову, не звертаючи уваги на останні слова Сакури.
- Не хотіла щоб хтось про нас взнав.
Саске облизав вказівний палець.
- То чому ж ти прийшла сьогодні? – він почав занурювати палець у жінку, методично рухаючи ним у ній.
- Саске-кун, ти все дразниш, - простогнала Харуно.
Та Учіха не зупинявся, доки з уст Сакури не почали злітати стогони задоволення. Потім вийняв палець і підняв його на рівень очей.
- Враховуючи, яка ти сором’язлива, якось все у тебе тут за мокре. – Холодно сказав Саске.
Жінка здригнулася, коли відчула гарячий язик Учіхи у себе між ніжками. Він почав цілувати то рожевий бутон куноічі, то несамовито рухати язиком в середині неї, викликаючи почуття блаженства.
- О, Саске-кун! – простогнала Сакура.
- А ти солодка, – проговорив він їй у відповідь, лиш на секунду відірвавшись від її лона.
Коли Сакура не змогла більше стримувати емоцій, вона голосно застогнала від задоволення і відкинулася на перину. Саске скинув з себе одяг і ліг біля неї.
- Сакура… - брюнет взяв її руку в свою і поклав її на свій член. – Далі сама. Тепер твоя черга.
Сакура підкорилася. Акуратно доторкнулась до ще не набухшої плоті, потім нагнулася нижче і обпалила диханням самий кінчик члена , несміло облизала головку, а тоді зовсім взяла у рот і почала вверх-вниз рухати головою.
- Саске-кун, він росте і мені стає страшно, – жалібно схлипнула куноічі. Та це було неправдою - їй зовсім не було страшно. Все що з нею робив цей чоловік, приносило їй дике задоволення. Вона сто разів, за цей день, уявляла собі як він буде її брати, коли вони в наступний раз кохатимуця, і кожен наступний раз був все еротичніший. Та навіть у своїй уяві Сакура не могла представити, що вона буде отримувати таке велике задоволення від того, що Саске її відверто використовує і примушує робити всякі збочення. Все таки в душі вона була мазохістка. Вона привикла, що він постійно з нею так поводиться, та щоб це ще й приносило їй кайф – було в новину.
- Тобі нема чого боятися. Продовжуй в тому ж дусі. Скоро тебе не відірвеш від нього. – Як завжди була холодна відповідь.
Саске поклав руку на голову Сакури і почав задавати темп і глибину входу, а другою став ласкати груди жінки. Коли член збільшився до максимальних розмірів, він забрав руку з голови куноічі і почав нею пестити її між ногами вводячи пальці в середину.
- Як приємно. – Простогнала Сакура лиш на мить відірвавшись від своєї роботи.
- Сакура, ти мене хочеш? – Спитав Учіха не перестаючи гратися з гарячим лоном.
- Ти все дразниш, – була жалібна відповідь.
- Поки не скажеш, я нічого не буду робити, – пальці рухалися все швидше.
Сакура нарешті не витримала і заблагала вставити їй. Саске поставив її на четвереньки і різким ривком увійшов в неї. Харуно вся горіла пристрастю від його різких товчків.
- Ну як, подобається? – спитав крізь стогін Саске.
- Дуже! Ти тільки доторкаєшся до мене і я вся палаю. Я твоя!.. Я вся для тебе!.. – Твердий член вривався все швидше у тіло. - Роби з моїм тілом все, що захочеш… Аби тобі було добре, тоді добре і мені. – Крізь стогони Сакури почув Учіха.
Ці слова були як музика для нього. Ці слова давали йому повне право на володіння тілом і душею Сакури. Тепер він знав, що може робити з цією жінко все, що тільки забажає.
Ще кілька ритмічних випадів сідницями і вони двоє відчули головокрутящий оргазм. Безсилі вони повалилися на ліжко і міцно заснули в обіймах один одного.

Ось так і почалося їх спільне життя. Сакура фактично почала жити в маєтку Учіх. Свою квартиру вона використовувала лиш в тих рідких випадках коли Іно напрошувалася у гості, або коли знала, що можуть терміново викликати у госпіталь. Вони з Саске далі не афішували своїх стосунків, хоча бували випадки, коли доводилося бути в одній компанії з друзями. Він не звик розповідати комусь про своє особисте життя, а вона не могла признатися друзям, що всі її старання забути Учіху були марні і що вона далі гине за ним. Легше одній людині показати свою слабкість, ніж цілому світу. Особливо, якщо цей світ знає тебе, як сильну особистість. Шинобі не мають права бути слабкими.
З кожною проведеною ніччю разом з Саске, Сакура все більше потрапляла до нього у полон. Вона дозволяла робити з собою все, що йому б не захотілося і їй це приносило все більше задоволення. Якщо він хотів її зв’язати, вона покірно давала свої руки, якщо хотів погратися у якусь гру, вона ставала піддатливою іграшкою в його фантазіях. Не було такого, щоб вона сказала ні.
Через два місяці Саске отримав першу місію, та вирішив займатися не тільки виконанням обов’язків шинобі, тому попросив у Цунаде продовжувати викладати в Академії. Він раптом зрозумів, що навчати дітей йому подобається. Місії давали йому не часто, та зарплата викладача дозволяла не турбуватися про фінансовий бік. Взагалі то, він міг і не працювати зовсім, всі гроші якими володіла велика родина Учіх стали його і ця сума вимірювалася великою доріжкою нуликів, по заді основної цифри. Та Саске не звик байдикувати, до того ж йому подобалося викладати, а місії вносили гостроти у життя.
Сакура ж зовсім перестала ходити на місії. Цунаде вирішила, що такий досвідчений медик повинен постійно бути на відстані досяжності. Ходити на місії обов’язок нижчих по рангу і менш талановитих ніндзя-медиків. Про що вона і повідомила молодій жінці, боячись при цьому скандалу від останньої. Та Харуно лиш кивнула головою на цей монолог і далі пішла у госпіталь. Насправді вона була рада такому повороту подій. Тепер ставало більше вільного часу, який вона могла повністю присвятити Саске.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Ну ось я і прийшла! – Вигукнула рожево волоса жінка, входячи до учительської. – Тобі ще багато?
- Ні. Залишилася ще одна справа. – Відповів брюнет, повертаючись у її сторону.
Він підійшов до жінки і поцілував у ніжні губки. Потім взяв у свої руки її зап’ястя і почав обмотувати їх шовковою стрічкою.
- Саске тільки не тут. Нас може хтось побачити. – З острахом прошепотіла жінка.
- Останній викладач пішов двадцять хвилин назад. На дворі вже сутінки. – Він не переставав зв’язувати руки Сакури. – Думаєш навіщо я тебе сюди покликав? Я завжди хотів тебе взяти у цьому кабінеті. І годі розмов! Краще оприся ліктями на стіл і дай мені помилуватися твоєю попкою.
Сакурі двічі повторювати не треба було. Вона чітко виконала вказівку Саске і приготувалася до нової забави. Він зразу ж підняв її спідницю до талії і спустив трусики до колін. Потім різко ввів два пальці їй у лоно і почав ними ворушити. Ця ласка продовжувалася лише хвилину.
- Ось яка ти вже вся мокра, - він підвів пальці на рівень очей Сакури, - дивись сама. Напевне почала мокнути, коли я почав тебе зв’язувати?
- Ну так, трішки. – Залилася рум’янцем жінка. – Тобі це не подобається?
- Ні в якому разі. – Учіха вивільнив всій набухлий член і направив його у шовкові тенета Сакури. – Це ж я тебе такою зробив.
Він почав повільно рухатися у ній, знаючи, що така солодка мука, зводить її з розуму.
- Сакура, ти моя, - поштовх, - і тільки моя, - ще один поштовх.
- Твоя Саске-кун. І тільки твоя. І ти можеш робити зі мною все що захочеш. Тільки щоб ти був щасливий. – Кожне слово давалося жінці з тяжкістю, оскільки чоловік, який у неї входив, почав набирати темп і стогони було важко втримати в собі.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ТенТен була на себе дуже зла. Дійшовши до своєї квартири, вона не знайшла у сумочці ключів від вхідних дверей. Довелося повертатися на роботу, бо саме там вона їх і забула. Куноічі вже декілька років працювала в Академії викладачем і хоч раз в місяць вона забувала ключі на роботі. Кожен раз вона на себе за це злилася і обіцяла собі позбутися дурної звички крутити їх на пальці, коли про щось серйозно задумувалася. Йдучи коридором до виходу, вона помітила, що в учительській горить світло і звернула у ту сторону. «Напевне хтось забув виключити. – Подумалося їй. – В такий час усі вже розходяться по домівках». Коли залишилося декілька кроків до дверей, ТенТен почула стогони, які розносилися, аж на коридор. Двері були при відкриті і вона побачила картину з двох оголених тіл, які займалися сексом. Жінка ледь стримала себе, щоб не зойкнути. «Цього не може бути,- промайнуло в голові, - насправді. Може це гендзютцу? Саске і Сакура кохаються в учительській за столом директора. Маразм. – Вона склала декілька печатів і тихенько сказала. – Вихід. Ні, нічого не змінилося. Я й не знала, що вони разом. І здається цього не знав ніхто… Що вона йому каже? Що вона тільки його? О! Якби мені такий Учіха, я була б теж тільки його. Як це все сексуально. А я так давно нікого не мала». Мимо волі рука ТенТен потягнулася до її трусиків і почала гладити себе під ними. Вона як заворожена стояла і не могла відвести погляду від цієї чуттєвої картини, все інтенсивніше рухаючи рукою. В момент коли Сакура голосно застогнала від отриманого оргазму, ТенТен до болі закусила губу, щоб стримати свій стогін, вона теж довела себе до блаженства. « Треби йти. Не хочеться, щоб мене застукали за підглядуванням і мастурбацією. Ох! Цей Учіха. Я б точно від такого не відмовилася». Була остання думка жінки, перед виходом з Академії.

Чтобы стать АНБУ этого раздела фанфиков нажмите сюда
Чтобы поблагодарить автора за предоставленный фанфик повысьте ему репутацию

Добавил: oldzynj | Время и дата создания: 22.02.2009, 07:36 | Имя: oldzynj
Просмотров: 2598 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 2
30.07.2014 Спам
2. Кумико (Kumiko_Hatori)
Читать читала!
Смеялась,смеалась!
Хентай прочитала в обморок упала на украинском язык сам себя трахнул и лопнул от смеха.
Супер.

22.02.2009 Спам
1. Туман (Kasumi)
Да, Хентай удался :D !!!


Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
Регистрация | Вход


Форма входа
Логин:
Пароль:

Друзья сайта


Чтобы обменятся с нами баннерами перейдите в раздел Ссылки


Наруто-фан © Все права защищены. Своровано все, что можно ^_^ Сайт создан в системе uCoz